İPLİK

200.000 m² kapalı alanı, 205.000 iğ kapasiteli 5 adet ring iplik fabrikası, 20.500 rotor kapasiteli 3 adet open end iplik fabrikası ve deneyimli 2000 çalışanı ile günlük 300 ton iplik üretimi gerçekleştiren Kipaş Holding'e bağlı iplik üretim tesisleri, sektörde her zaman kaliteli üretimi, zamanında teslimatı ve müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinerek Dünya'nın önemli iplik tedarikçileri arasında yerini almıştır.

Tekstil sektörünün lideri Kipaş Holding, ürettiği ipliklerin %50'sini ihraç ederek iplik sektörünün lokomotifi olmayı başarmıştır.

9488 iğ makine kapasitesi ile günlük 15 ton katlama büküm ve günlük 10 ton iplik ve elyaf boyama kapasitesi ile sektörde öncü kuruluşlar arasında yerini alan Kipaş Holding, sürekli olarak kendini geliştirerek benzerine az rastlanılan bir büyüme trendi göstermiştir.

Dünya'nın en kaliteli elyaflarını kullanarak, harmandan ipliğe kadar tüm üretim prosesleri, ileri teknoloji laboratuar cihazları ile kalite kontrole tabi tutularak son üründe yüksek kalite hedefine ulaşılmaktadır.

 

İPLİK ÜRÜN LİSTESİ