KULLANIM KOŞULLARI

Siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, Kipaş Holding Web sitesinin kullanılmasına ilişkin bu Koşullarla bağlı olduğunuzu ve hem bu Koşullara hem de Site ile ilgili bütün cari kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata uyacağınızı kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Kipaş Holding, Sitede İlân edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu Koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle lütfen Sitenin bu sayfasına periyodik ve düzenli olarak bakın.

Bu kullanım Koşullarını ihlâl etiiğiniz takdirde, Kipaş Holding sizin Siteyi kullanmanıza son verebilir, gelecekte Siteyi kullanmanıza engel olabilir.

Bu Siteyi sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve bu Sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Ayrıca, Kipaş Holding size bu konuda özel ve yazılı olarak yetki vermekdikçe, bu Sitedeki bilgi ve içeriği, etkinlikleri izlemek ve tanıtıcı bilgiler almak ve başka kişisel kullanım amaçları dışında herhangi bir amaçla kopyalamayacağınızı, yüklemeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi veya başka bir şekilde ağıtmayacağınızı da kabul etmektesiniz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilicek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar/iphone/Handheld/Android vb. virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan Kipaş Holding hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.