KUMAŞ

120.000 m² kapalı alanı, 335 adet dokuma makinası ve deneyimli 1500 çalışanı ile yıllık 20 milyon metre non-denim ve 30 milyon metre denim kumaş üretimi gerçekleştiren Kipaş Holding'e bağlı kumaş üretim tesisleri, başta pamuklu olmak üzere tüm elyaf gruplarından üretilen kumaşları içeren zengin bir üretim portföyüne sahiptir.

Tekstil sektörünün lideri Kipaş Holding, ürettiği kumaşların %60'ını ihraç ederek Dünya'nın önde gelen tedarikçileri arasında adını, ön sıralarda yazdırmayı başarmıştır.

Pantalonluk, gömleklik ve döşemelik olarak her türlü karışım ve özellikte kumaşlar ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Kipaş kumaş tesisleri, üretimin her aşamasında ar-ge çalışmalarına büyük önem vermektedir. Uzman bir kadro tarafından oluşturulan departmanlarda, pazarın koşullarına ve müşterilerin taleplerine uygun ürün ve hizmetler geliştirmektedir.

Çevreye duyarlı olarak üretilen kumaşlar en ileri test teknikleriyle, Dünya'nın önde gelen yüksek standartlarına göre test edilmektedir. Üretim ve kalite ile ilgili sahip olduğu sertifikalarla Kipaş Holding, müşterilerine vermiş olduğu güveni katlayarak yoluna devam etmektedir.